Hibiscus
8638 Balatonlelle, Kossuth L. u. 77.
Telefon/Fax: (+36) 85 554 277
Mobil: (+36) 20 921 7486, (+36) 20 333 9919
E-mail: hibiscusfaiskola@gmail.com

2024. március 19., József, Bánk napja van.

banner

A honlapon található valamennyi kép és szöveg a Hibiscus Faiskola Kft. munkatársainak munkája. A képek egy része az Interneten szabadon hozzáférhető fotók módosításával készült. További felhasználásuk magáncélra korlátozás nélkül megengedett. Az üzleti felhasználás feltétele, hogy a képeket közlő honlapon a www.hibiscusfaiskola.hu címre mutató linket helyezzenek el. Egyéb üzleti célú felhasználás (honlapon történő közlésen kívül) a feltételek előzetes egyeztetése után engedélyezhető.

Honlapunk semmilyen eszközzel nem regisztrálja a látogatók adatait. A kapcsolatfelvétel során birtokunkba került adatokat harmadik személy részére nem adjuk át, azokat csak a megkereséssel kapcsolatos kommunikáció során használjuk.

A honlapon található adatok nem minősülnek ajánlattételnek és a Hibiscus Faiskola Kft. fenntartja a jogot előzetes bejelentés nélküli megváltoztatásukra.

Az esetleges technikai problémákat az s0nnybl4ck@protonmail.com címre jelezzék!